8700_foci0926_09

– Ha jó focit szeretnétek látni, válasszátok a Mini – Sport Büfé – La Puma – Fiat Gadácsi rangadót – tanácsolta Kiss László a Sportcsarnok igazgatója. Megfogadtuk a jó tanácsot és Ivusza Pista bácsi társaságában hangolódhattunk a teremfocira. – A Fiat mérkőzéseit ha tehetem megnézem – árulta el Pista bácsi, aki legendás sportoló és a Marcali sport szakértője egy személyben. – Szeretem a játékukat, ez egy összetartó társaság.

8700_foci0926_00

Így játszottak:
Mini – Sport Büfé – La Puma: Jagodics Zoltán, Deli Róbert, Kalló Norbert, Illés István, Illés Norbert, Megyeri Gyula, Czuring Norbert, Bek Tibor.
Fiat Gadácsi: Háromi Zoltán, Cser László, Terjék András,Csehkis Gábor, Németh Balázs, Varga László, Lengyel István, Hosszú András, Németh István, Gelencsér András.
Ha valaki hiányzik, vagy nem az igazi nevén szerepel, az a jegyzőkönyv hibája. Bízunk benne, hogy tudósításunk rögtön első látásra szubjektívnek tűnik.
8700_foci0926_12
8700_foci0926_02
Hat percet kellett várni a rangadó első góljára. Gyors támadás végén Csehkis Gábor talált a kapuba, ezzel vezetést szerzett a Fiat. ( 0 – 1).
Újabb hat perc múlva jött az egyenlítés. Egy kezezés után Dr. Mészáros Géza játékvezető büntetőt ítélt a La Puma javára. A 7 m -est Kalló Norbert biztosan értékesítette. ( 1 – 1).ű
8700_foci0926_05
8700_foci0926_06
Jól szerepeltek a kapusok. Hosszú András közeli lövését védte Jagodics Zoltán, majd a másik oldalon Háromi Zoltán is bemutathatta tudását.
8700_foci0926_03
8700_foci0926_08
Varga László a felső lécet találta telibe, így a szünetig már nem változott az eredmény.
A második játékrész is nagy iramú játékot és látványos gólokat hozott.
8700_foci0926_11
8700_foci0926_15
8700_foci0926_10
A Németh testvérek mindketten betaláltak a Mini – Sport Büfé – La Puma kapujába, ezzel kétgólos előnyt szerzett a Fiat (1 -3 ).
A biztosnak tűnő előny nem tartott sokáig, mert jó 10 perccel a vége előtt Czuring Norbert szöglet után kapáslövéssel szépített. (2 -3).
8700_foci0926_14
Mindkét csapat sokat tett a mindent eldöntő gólért, ezt végül Csehkis Gábor váratlan lövésével a Fiat szerezte meg.
8700_foci0926_13
Mini Sport Büfé – La Puma – Fiat Gadácsi  2 – 4.
Vállalva a szubjektivitást, (csak ezt az egy mérkőzést figyeltük) Ivusza Pista bácsival együtt ezt a találatot láttuk a forduló góljának.